Zákaznický portál

Přihlášení do velkoobchodu

Přihlásit

Nemáte login?

Stát se partnerem
Česky Anglicky

Naše výrobny

Výrobna paštik v Dobřejovicích u Prahy

 

Historie

Výrobní závod Alimpex-maso, s.r.o. vyrábí paštiky již od roku 2001. Specializuje se na výrobu širokého sortimentu pasterovaných játrových paštik, balených zejména do plastových vaniček, nebo vakuově balených plátků. Výrobky společnosti Alimpex-maso, s.r.o. se dnes exportují do většiny zemí Evropy a Spojených arabských emirátů. Nejdůležitějším regionem je hned po domácím trhu Velká Británie, Německo a Slovensko. Vysokou pozornost věnuje závod kvalitě surovin a vývoji nových příchutí.

 

Výrobní program

K nejoblíbenějším výrobkům patří již tradičně mandlová paštika. V posledních letech byly uvedeny na trh novinky, jako např. paštika s brusinkami. Mnoho výrobků závodu lze zakoupit pod privátními značkami různých obchodních řetězců. Aktuální objem produkce je cca 6.000 tun paštik za rok, většinou ve formě malých 100 -150 gramových porcí.

Pro společnost ALIMPEX FOOD a.s. vyrábí paštiky pod značkou Krajanka, Danela nebo Torus. Prémiové produkty, jako jsou plátky nebo některé druhy zdobených paštik se vyrábí pod značkou Paté du Chef.

Společnost ALIMPEX FOOD a.s. má v současnosti 70 zaměstnanců a výrobní prostory odpovídají všem náročným veterinárním a hygienickým požadavkům. Firma je každoročně certifikována BRC a IFS.